Witamy w Ortofon Polska

Tu uzyskasz informacje, których potrzebujesz dla typu produktu, który posiadasz.

Upewnij się, że kupujesz oryginalny produkt i zawsze kupuj od Autoryzowanych partnerów i dealerów Ortofon. Wszystkie nowo zakupione produkty Ortofon są objęte gwarancją na wady w zakresie jakości wykonania i materiałów, gdy zostały zakupione przez Autoryzowanych Partnerów Ortofona i Dealerów oraz sklep internetowy Ortofon.

Po wyprzedażach

Wszystkie roszczenia dotyczące wad muszą być zwracane bezpośrednio autoryzowanemu partnerowi lub sprzedawcy Ortofon w kraju lub na obszarze geograficznym, w którym produkt został pierwotnie zakupiony. Produktowi temu musi towarzyszyć ważny dowód zakupu. Zachowaj numer seryjny produktu wydrukowany na dokumentacji opakowania i zakupu, jeśli potrzebujesz wsparcia dla swojego produktu.

Ortofon stosuje identyfikowalność wszystkich produktów, aby potwierdzić jakość w logistyce. Dlatego wszystkie produkty powinny być zwrócone w oryginalnym opakowaniu.

Upewnij się, że kupujesz oryginalny produkt i zawsze kupuj w sklepie internetowym Ortofona, autoryzowanych partnerów i dystrybutorów Ortofon, aby uzyskać maksymalny komfort użytkowania i obsługę.

support_white.png

Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na twoje pytania i pomóc ci znaleźć właściwe produkty Ortofon.
Wyślij do nas e-mail: ortofon@ortofondj.pl