W połowie lat 80. oryginalne wkładki Concorde zmieniły spojrzenie winylowego DJingu, a przez lata Ortofon stale udoskonalał markę Concorde, oferując na rynku DJ-skim kilkanaście różnych modeli. W ciągu ostatnich kilku lat firma Ortofon podjęła się misji zaprojektowania Concorde od początku, współpracując z jednymi z najlepszych na świecie DJ-ów w celu stworzenia nowej serii, która zaspokoiłaby potrzeby współczesnego profesjonalnego DJ-a

W serii znajduje się 5 wkładek: MIX, DJ, CLUB, SCRATCH i DIGITAL - wyraźna gama produktów do pięciu zastosowań z ulepszeniami technologicznymi dla lepszej wydajności.

 

  • Wszystkie modele posiadają wymienny i wzmocniony uchwyt, który można łatwo wymienić w przypadku uszkodzenia
  • Korpusy wkładek zostały poszerzone, aby zapewnić większą stabilność podczas pracy.
  • Wycięcie z przodu pozwala na znacznie dokładniejsze ułożenie igły.
  • Wyjątkowa, dwuczęściowa obudowa Concorde MkII daje świeży i atrakcyjny wygląd.

Concorde MIX oferuje niedrogą, ale wysokiej jakości opcję, z wszechstronną wydajnością, podczas gdy Concorde DJ jest uważany za mistrza, szczycąc się dokładnym odwzorowaniem dźwięku i doskonałym prowadzeniem. Concorde CLUB posiada specjalny eliptyczny diament i oferuje najlepszą jakość dźwięku osiągalną przy tradycyjnym odtwarzaniu winylu oraz jest znakomitym przy archiwizacji i próbkowania. Concorde SCRATCH pozwala turntablistom i scratchującym DJ-om osiągnąć nowy poziom wydajności z niespotykaną dotąd możliwością trackingu i bardzo wysoką mocą wyjściową, a specjalnie zoptymalizowana technologia Concorde DIGITAL oferuje obie te funkcje, dzięki technologii zaprojektowanej w celu wydłużenia żywotności winyli z kodem i zminimalizowania błędów podczas odczytywania.

Nowa generacja Concorde została stworzona specjalnie z myślą o wymaganiach współczesnych turntablistów.

 

 

support_white.png

Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na twoje pytania i pomóc ci znaleźć właściwe produkty Ortofon.
Wyślij do nas e-mail: ortofon@ortofondj.pl